Tampereen Vera Oy   |   Väkipyöränkatu 5, 33720 TAMPERE   |   etunimi.sukunimi@tampereenvera.fi
Yhteystiedot

Yhteystiedot

Ota yhteyttä!


MYYNTI
Timo Anttila
044 508 1453
timo.anttila@tampereenvera.fi

Tampereen Vera Oy
Väkipyöränkatu 5
33720 TAMPERE
Keskus 020 630 3901
etunimi.sukunimi@tampereenvera.fi
Ajo-ohjeet / kartta

Lomakkeet
Sovi sähkömittarin huoltokäynti
Tilaa kaukolämmön mittarointi
Vuokraa tilapäiskeskus
Tilaa kaapelikartta tai ‑näyttö

Sähköverkot


TARJOUSLASKENTA
Veli-Pekka Ryhänen 040 039 9433
veli-pekka.ryhanen@tampereenvera.fi

Muut yhteyshenkilöt

RAKENTAMINEN
Jalo Nieminen 040 637 5692
jalo.nieminen@tampereenvera.fi

Juha Lampi-Sammatti 050 549 9562
juha.lampi-sammatti@tampereenvera.fi

Lasse Annala 050 364 6021
lasse.annala@tampereenvera.fi

Petri Rammo 044 970 4469
petri.rammo@tampereenvera.fi

MUUNTAMOT, SÄHKÖASEMAT, KUNNOSSAPITO
Hannu Vuori 050 337 1479
hannu.vuori@tampereenvera.fi

ENERGIANMITTAUS
Jussi Perttu 040 194 2168
jussi.perttu@tampereenvera.fi

Teollisuus ja kiinteistöt


TARJOUSLASKENTA
Veli-Pekka Ryhänen 040 039 9433
veli-pekka.ryhanen@tampereenvera.fi

Muut yhteyshenkilöt

KAUKOLÄMPÖ- JA KAASUN MITTAUS
Jussi Perttu 040 194 2168
jussi.perttu@tampereenvera.fi

MUUNTAMOT, SÄHKÖASEMAT, KUNNOSSAPITO
Hannu Vuori 050 337 1479
hannu.vuori@tampereenvera.fi

Ulkovalaistus


TARJOUSLASKENTA
Heikki Finnilä 040 719 4815
heikki.finnila@tampereenvera.fi

Muut yhteyshenkilöt

RAKENTAMINEN
Kimmo Mörö 040 537 1541
kimmo.moro@tampereenvera.fi

KUNNOSSAPITO
Tomi Keskinen 040 664 5373
tomi.keskinen@tampereenvera.fi

Älykäs liikenne


TARJOUSLASKENTA
Heikki Finnilä 040 719 4815
heikki.finnila@tampereenvera.fi

Muut yhteyshenkilöt

SÄHKÖAUTON LATAUSPISTEET
Rene Kakkonen 040 720 0755
rene.kakkonen@tampereenvera.fi

LIIKENTEEN HALLINTA
Jerry Ritamäki 040 825 5292
jerry.ritamaki@tampereenvera.fi

Muut palvelut


KAAPELIKARTOITUKSET
Jarkko Railo 050 368 4373
jarkko.railo@tampereenvera.fi

TILAPÄISSÄHKÖISTYKSET
Juha Lampi-Sammatti 050 549 9562
juha.lampi-sammatti@tampereenvera.fi

KUITUPUHALLUS
Rene Kakkonen 040 720 0755
rene.kakkonen@tampereenvera.fi

TARVIKEMYYNTI
Kimmo Leisku 050 571 3110
kimmo.leisku@tampereenvera.fi

KULJETUKSET JA NOSTOT
Jarmo Heinimäki 050 351 6612
jarmo.heinimaki@tampereenvera.fi

KAAPELINÄYTÖT
Tarmo Niemi 050 549 9558
tarmo.niemi@tampereenvera.fi

KARTTAPALVELU:
040 8062 888
(ma–pe klo 7.00–15.00)
sijaintikartat@tampereenvera.fi​

 

Muut yhteyshenkilöt


TOIMITUSJOHTAJA
Ville Aalto 0400 392 075
ville.aalto@tampereenvera.fi

RAKENNUSPÄÄLLIKKÖ / INFRA
Marko Saviahde 040 572 2879
marko.saviahde@tampereenvera.fi

RAKENNUSPÄÄLLIKKÖ / SÄHKÖVERKOT
Juha Jokinen 040 839 2442
juha.jokinen@tampereenvera.fi

MAANRAKENNUSPÄÄLLIKKÖ
Matti-Pekka Falck 040 704 3646
matti-pekka.falck@tampereenvera.fi

VARASTOPÄÄLLIKKÖ
Tomi Wuorinen 040 486 0527
tomi.wuorinen@tampereenvera.fi

Laskutustiedot

LASKUTUS
040 800 7366
laskutus@tampereenvera.fi

VERKKOLASKUOSOITE
Tampereen Vera Oy
Y-tunnus: 1950694-1
Arvonlisäverotunniste (VAT-tunnus): FI19506941
Ovt-tunnus: 0037195069412230
Verkkolaskutusoperaattori ja tunnus: Liaison Technologies Oy 003708599126

Vastaanotamme vain verkkolaskuja.

Laskulla tulee näkyä tilaajan nimi sekä työnumero/projektinumero, johon lasku kohdistuu. Mikäli lasku perustuu ostotilaukseen, tulee laskun otsikkotiedoissa näkyä ostotilausnumero.

    Jätä viesti – palaamme asiaan




    Valitse palvelu